200g Dehbijiet ta 'l-Arja Naturali Moso ta' l-Aqwa Bejgħ Għall-Armar
Deskrizzjoni
| Tip | 200g Dehbijiet ta 'l-Arja Naturali Moso ta' l-Aqwa Bejgħ Għall-Armar |
| Karatteristika | Eko-Friendly, Ħażna |
| Materja prima | faħam tal-kannol tal-bambu |
| NW | 200g / OEM |
| Daqs | 15 * 17cm / OEM |
| Kulur tal-għażel | Aħdar / Kannella / Griż / OEM |
| Imballaġġ | Blank Opp bag / Kaxxa tal-Kulur bl-Imnut / OEM |
| Postijiet użati | Djar, karozzi, kexxun, closet, uffiċċju, fabbrika, maħżen |
Materjal
CHARCOAL BAMBOO 100%
Fwieħa ħielsa, ħielsa mill-kimika u mhux tossika

Turi l-prodott



Funzjoni
Jista 'jerġa' jintuża wara taħt ix-xemx 1-2 siegħa meta tuża kull 1-3 xhur. Huwa validu għal tliet snin jekk mhux l-użu u sena wara l-użu. U għandu kapaċità ta 'assorbiment qawwija. L-istruttura poruża tal-faħam tal-bambu dens b'assorbiment super
Applikazzjoni
REUSABLE GĦAL 2 SNIN
Iffranka l-flus billi titqiegħed dawl tax-xemx dirett biex iġġedded il-bambu ġewwa l-borża
Kumpanija
Shenzhen ChunWang Ħarsien Ambjentali Teknoloġija ko., LTD ġie stabbilit fl-1998 u kien pubbliku fl-2015. Huwa sett ta 'R & D, produzzjoni u kummerċjalizzazzjoni intrapriża avvanzata komprensiva li huwa jiddedika għall-prova umdità, preservazzjoni, purifikazzjoni ta' arja u sanitarji. Chunwang kien għadda ċ-Ċertifikazzjoni tal-QMS ISO9001: 2015, iċ-Ċertifikazzjoni tal-EMS ISO14001: 2015, u l-prodotti jikkonformaw mar-rekwiżiti ROHS u ambjentali oħra.

FAQ
1.Għandek esperjenza bit-tbaħħir tajba għall-maħżen ta 'l-Amazon?
Iva ovvjament, aħna ngħinu aktar lill-klijenti tagħna biex ibigħu l-prodotti tagħhom lejn l-Amazon qabel.
2. Kemm addizzjonalment għall-borża poly apposta bil-logo u l-moq?
Il-MOQ tal-borża poly customize hija 20000pcs, il-prezz ikun ibbażat fuq id-disinn tiegħek.
3.Il-kumpanija tiegħek għandha xi tiċċertifika jew xi dokumenti bil-deodorizer tal-faħam tal-bambù?
Prodotti tagħna għandu dokumenti MSDS u l-kumpanija tagħna kienet iċċertifikata mill ISO9001 ISO14001 BSCI eċċ.
4.Kieku jkun possibbli li jiġi ordnat kampjun?
Skont ir-regoli tal-fabbrika tagħna, nistgħu nibgħatulek madwar 3-4sets kampjuni LIBERI għall-ittestjar.
5. Nixtieq li tordna xi kampjuni biex tibda, tista 'jekk jogħġbok għarrafni kif għandek tmur dwarha?
Għidilna liema prodotti għandek bżonn u aħna se nagħmlu PI bil-kont Paypal biex tħallas l-ispiża tat-tbaħħir, milli ser nagħmlu l-arranġamenti biex ibigħuha lilek mid-DHL jew b'xi mod ieħor.
It-tags Popolari: 200g l-aħjar bejgħ moso deodorant għall-arja naturali għall-wardrobe, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, magħmulin fiċ-Ċina, irħas

