Bambu Faħam tal-Kannol OEM Dessikant Bag Neħħi l-Odor

Deskrizzjoni
| Isem | Bambu Ċari 200g Purifikatur ta 'l-Ajru Deodorizer Bag Eleminate Pet Odors |
| Karatteristika | Eko-Friendly, Ħażna |
| Post ta 'Oriġini | Guangdong, iċ-Ċina (Mainland) |
| L-isem tad-ditta | Chunwang |
| Numru tal-Mudell | OEM |
| Materja prima | Faħam tal-kannol tal-bambù |
| NW | 75gx2 / 100g / 200g / 500g / OEM |
| Daqs | 8 * 19 ċm / 15 * 17 ċm / 20 * 23cm / OEM |
| Kulur tal-għażel | Aħdar / Kannella / Griż / OEM |
| Imballaġġ | Blank Opp bag / Kaxxa tal-Kulur bl-Imnut / Stand up Pouch / OEM |
| Funzjoni | Neħħi r-riħa ħażina u l-umdità |
| Postijiet użati | Djar, karozzi, kexxun, closet, uffiċċju, fabbrika, maħżen |
| Ċertifikazzjoni | MSDS, DMF, RoHS, SVHC |
Karatteristika

Applikazzjoni
Nirrakkomandaw purifikaturi ta 'l-arja tagħna għal spazji magħluqa iżgħar bħal Żraben, Uggs, Portmonijiet, Boots, Kabinetti, Ħrieqi Pails, Coolers, u Kaxxi Litter Boxxli jew Pet Cages.

Kumpanija
1. Imwaqqfa fl-1998, Chunwang saret kumpanija pubblika minn fabbrika żgħira wara 20 sena ta 'żvilupp b'veloċità għolja. Aħna manifattur professjonali u speċjalizzat fil-produzzjoni ta 'dessikanti industrijali u domestiċi, dehumidifiers, fragraces u prodotti tat-tindif.
2. Għandna workshop immodernizzat u linja ta 'produzzjoni, laboratorju avvanzat, impjant bla trab, maħżen nadif u mmerraq, u kamra tal-kampjun ta' fuq.
3. Kumpanija tagħna għandha rieda qawwija li tkun il-mexxej ta 'prodotti ta' assorbiment u oġġetti ta 'deodorant għall-arja fil-futur qarib.

FAQ
1) Liema kuluri għandek għall-borża tal-għażel?
Popolari u maħżun Brown, Green, Gray, Blue, Bjankerija tal-landa sewda għal għażla
2) Nista 'nirċievu kampjun tal-prodott, u kemm ser ikollok ħlas, inkluż id-DHL Express shipping lejn l-Istati Uniti. Inkunu kuntenti li nkopru t-tbaħħir permezz ta 'PayPal
Iva, kampjuni b'xejn 3-5pcs b'differenza stil / kulur ta 'bjankerija / piż għalik test, iżda l-ispejjeż tal-pustaġġ għandhom jinġarru mix-xerrej.
3) Dan il-faħam tal-kannol attivat huwa tajjeb u tajjeb għall-pjanti biex jitħalltu fil-ħamrija tal-ġonna ladarba jkun lest, l-istess bħall-faħam tal-bambu?
Ma tinkwetax, il-faħam tal-kannol attivat tagħna jista 'jilħaq ir-Regolament tal-UE ta' DMF u RoHS. Dan il-granuli mhux tossiku, ekoloġiku, jista 'jiġi riċiklat fl-ekosistema.
4) Pls let me know liema materjal hija l-kaxxa tal-plastik refriġeratur manifatturati?
Il-kaxxa tal-plastik PP (kaxxa tal-polypropylene)
5) Għal kemm żmien huwa effettiv li ġġib arja friska fil-kamra?
Jiddependi fuq ir-riħa ta 'madwar, normalment, ikun effettiv wara l-ispakkjar.
It-tags Popolari: bambu ċar 200g arja Purifikatur borża deodorizer eleminate irwejjaħ domestiċi, Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, irħas

