1000g borża ta 'assorbiment ta' l-umdità tal-kimiċi ta 'l-arja għall-karozza
Deskrizzjoni tal-prodott:
1000g borża ta 'assorbiment ta' l-umidità tal-kimiċi ta 'l-arja għall-karozza hija magħmula minn dessikanti tal-ġel tas-silika ta' grad għoli.
Daqsijiet: 500g, 1000g jew daqs apposta.
Ikun assigurat b'mod effiċjenti ilma eċċessiv mill-arja.
Huwa adattat għal vetturi, karavans, dgħajjes u garaxxijiet eċċ.
Kapaċità li tgħaddas sa 30% tal-piż tagħha.
| Isem tal-prodott | 1000g borża ta 'assorbiment ta' l-umdità tal-kimiċi ta 'l-arja għall-karozza |
| Materjali | Ġel tas-silika (żid il-fwieħa jew le) |
| Piż nett | 2x500g jew 1 * 1000g personalizzati |
| Daqs tal-borża interna | 28 * 11 * 3cm jew personalizzati |
| Imballaġġ fuq barra | Bag Poly jew kaxxa kulur |
MOQ | Tikketta apposta fuq polybag MOQ 1000pcs Kaxxa tal-kulur personalizzata MOQ 5000 kaxxa |
| Kampjuni ħin | Kampjuni b'xejn li jwasslu ħin fi żmien 5days |
| Ċertifikati | ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Ħlas | TT, L / C, PayPal, assigurazzjoni tal-kummerċ, unjoni tal-Punent |
| Postijiet Użati | CarVehicles, dgħajjes, karavans, maħżen, garaxxijiet, dar, eċċ |



Proċedura ta 'ordni:

Servizz OEM:

Advanatge:

Deskrizzjoni tal-kumpanija:



FAQ:
Q1: Fejn tgħix?
- Jiena ngħix f'fabbrika li tinsab f'Bangdong, iċ-Ċina.
Q2: Int fabbrikant?
- Jien, jiena manifattur professjonali f'dan il-qasam għal 20 sena.
Q3: Tista 'tagħtini l-kampjun b'xejn?
- Żgur, nista 'nagħtikom f'daqqa u inti biss tħallas spiża espressa lill-kumpanija tiegħi.
Q4: Nista 'jkolli l-logo tiegħi stess?
- Iva, customize welcome hawn.
Q5: Kif dwar it-terminu tal-ħlas?
- T / T, Pagament Sikur (minn Alibaba), Assigurazzjoni Kummerċjali (minn Alibaba), Western Union,
L / C, Paypal, Cash, negozjabbli;
Q6: X'inhu l-ħin taċ-ċomb tiegħek?
- Madwar 5-20 ġurnata tax-xogħol wara l-ordni kkonfermata.
It-tags Popolari: 1000g arja kimiċi umdità assorbent borża għall-karozza, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, irħis

