1000g anti-umidità dessikant għall-karozza
Informazzjoni dwar il-prodott:
Il-komponent ewlieni ta 'dessikant kontra l-umdità ta' 1000 g għall-karozza huwa ġel tas-silika, li jista 'jassorbi ħafna l-umdità fl-arja.
Huwa adattat għat-tipi kollha ta 'karozzi. Speċjalment fi temp imxarrab,
Id-dehumidifikatur tal-karozza kellu rwol b'saħħtu. Mhux biss huwa sikur għan-nies li jivvjaġġaw,
Jipprovdi wkoll ambjent komdu u iġjeniku.
| Isem tal-prodott | 1000g anti-umidità dessikant għall-karozza |
| Materjali | Ġel tas-silika |
| Piż nett | 2x500g 1 * 1000g jew personalizzati |
| Daqs tal-borża interna | 28 * 11 * 3cm jew personalizzati |
Karattri | Jista 'jiġi riġenerat kull numru ta' drabi billi jitpoġġa fil-microwave 15-20 minuta għall-użu mill-ġdid |
| Imballaġġ fuq barra | Bag Poly jew kaxxa kulur |
MOQ | Tikketta apposta fuq il-borża tat-tnixxif MOQ 1000pcs Kaxxa Retaila Customized MOQ 5000 kaxxa |
| Kampjuni ħin | Kampjuni b'xejn li jwasslu ħin fi żmien 5days |
| Ċertifikati | ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Ħlas | TT, L / C, PayPal, assigurazzjoni tal-kummerċ, unjoni tal-Punent |



Proċedura tal-prodott:
Proċedura ta 'ordni:
Vantaġġ:
Kumpanija tagħna:
1. Imwaqqfa fl-1998, Chunwang saret kumpanija pubblika minn fabbrika żgħira wara 20 sena ta 'żvilupp b'veloċità għolja. Aħna manifattur professjonali u speċjalizzat fil-produzzjoni ta 'dessikanti industrijali u domestiċi, dehumidifiers, fragraces u prodotti tat-tindif.
2. Għandna workshop immodernizzat u linja ta 'produzzjoni, laboratorju avvanzat, impjant bla trab, maħżen nadif u mmerraq, u kamra tal-kampjun ta' fuq. U aħna għandna ċertifikati ta 'ISO9001 u ISO14001 fl-2005. U għadda l-ispezzjoni tal-fabbrika ta' Watsons u BSCI fl-2014.
3. Kumpanija tagħna għandha rieda qawwija li tkun il-mexxej ta 'prodotti ta' assorbiment u oġġetti ta 'deodorant għall-arja fil-futur qarib.


FAQ:
Q: Il-prodotti tiegħek huma sikuri?
A: Iva, il-prodotti tagħna mhumiex tossiċi , u jintużaw f'kull każ.
Q: Kif dwar il-ħażna?
A: Il-prodotti tagħna huma maħżuna f'kontenituri magħluqa stretti f'post frisk, niexef u nilqgħu 'l bogħod mix-xemx dirett qawwi.
Q: Nista 'nikseb kampjun b'xejn qabel il-ftehim?
A: Iva, Kampjun żgħir għall-approvazzjoni tal-qulity huwa Ħieles ta 'Charge iżda l-ħlas tal-merkanzija huwa meħtieġ.
It-tags Popolari: 1000g anti-umidità dessikant għall-karozza, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, magħmulin fiċ-Ċina, irħas

