1000g borża ta 'assorbiment tal-umdità fil-prezz tal-fabbrika għall-karozza
Informazzjoni tal-punt:
Il-komponent ewlieni tal-1000g borża ta 'l-assorbiment ta' l-umdità fil-prezz tal-fabbrika għall-karozza huwa ġel tas-silika, li jista 'jerġa' jintuża. Huwa adattat għal kull tip ta 'trasport. Biex jinkiseb l-effett tad-dehumidifikazzjoni.
| Isem tal-punt | 1000g borża ta 'assorbiment tal-umdità fil-prezz tal-fabbrika għall-karozza |
| Materjali | Ġel tas-silika (żid il-fwieħa jew le) |
| Piż nett | 2x500g jew 1 * 1000g personalizzati |
| Daqs tal-borża interna | 28 * 11 * 3cm jew personalizzati |
| Imballaġġ fuq barra | Bag Poly jew kaxxa kulur |
MOQ | Tikketta apposta fuq polybag MOQ 1000pcs Kaxxa tal-kulur personalizzata MOQ 5000 kaxxa |
| Kampjuni ħin | Kampjuni b'xejn li jwasslu ħin fi żmien 5 ijiem |
| Ċertifikati | ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Ħlas | TT, L / C, PayPal, assigurazzjoni tal-kummerċ, unjoni tal-Punent |
| Funzjonijiet | Neħħi l-umdità, telimina rwejjaħ, issolvi n-nebbieta tat-tieqa tal-karozzi |



Servizz ta 'OEM:

Proċess ta 'produzzjoni:


Informazzjoni dwar il-kumpanija:
Shenzhen ChunWang Ħarsien Ambjentali Teknoloġija ko., LTD ġie stabbilit fl-1998 u kien pubbliku fl-2015. Huwa sett ta 'R & D, produzzjoni u kummerċjalizzazzjoni intrapriża avvanzata komprensiva li huwa jiddedika għall-prova umdità, preservazzjoni, purifikazzjoni ta' arja u sanitarji. Chunwang kien għadda ċ-Ċertifikazzjoni QMS ISO9001: 2008, iċ-Ċertifikazzjoni EMS ISO14001: 2004, u l-prodotti jikkonformaw mar-rekwiżiti ROHS u ambjentali oħra.


FAQ:
Q: Il-prodotti tiegħek huma sikuri?
A: Iva, il-prodotti tagħna mhumiex tossiċi , u jintużaw f'kull każ.
Q: Kif dwar il-ħażna?
A: Il-prodotti tagħna huma maħżuna f'kontenituri magħluqa stretti f'post frisk, niexef u nilqgħu 'l bogħod mix-xemx dirett qawwi.
Q: Nista 'nikseb kampjun b'xejn qabel il-ftehim?
A: Iva, Kampjun żgħir għall-approvazzjoni tal-qulity huwa Ħieles ta 'Charge iżda l-ħlas tal-merkanzija huwa meħtieġ.
It-tags Popolari: 1000g prezz tal-fabbrika umdità borża assorbenti għall-karozza, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, irħas

