1000g borża ta 'assorbiment ta' l-umdità li tista 'terġa' tintuża għall-karozza
Informazzjoni tal-punt:
1000g borża ta 'assorbiment ta' l-umdità li tista 'terġa' tintuża għall-karozza hija r li tista ' tintuża u sempliċement poġġih fil-microwave għal 2 * 12-il minuta u l-umdità tevapora
Iffoka fuq il-protezzjoni tad-dar, tal-karozza u tad-dgħajsa tiegħek mill-umdità
Hija favur l-ambjent u tiffranka l-flus għalik.
| Isem tal-punt | 1000g borża ta 'assorbiment ta' l-umdità li tista 'terġa' tintuża għall-karozza |
| Materjali | Ġel tas-silika (żid il-fwieħa jew le |
| Piż nett | 2x500g jew 1 * 1000g personalizzati |
| Daqs tal-borża interna | 28 * 11 * 3cm jew personalizzati |
| Imballaġġ fuq barra | Bag Poly jew kaxxa kulur |
MOQ | Tikketta apposta fuq polybag MOQ 1000pcs Kaxxa tal-kulur personalizzata MOQ 5000 kaxxa |
| Kampjuni ħin | Kampjuni b'xejn li jwasslu ħin fi żmien 5days |
| Ċertifikati | ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Ħlas | TT, L / C, PayPal, assigurazzjoni tal-kummerċ, unjoni tal-Punent |
| Postijiet Użati | Karozza, Vetturi, dgħajjes, karavans, maħżen, garaxxijiet, dar, eċċ |



Proċedura ta 'produzzjoni:

Vantaġġ:
Servizz OEM:
Kumpanija tagħna:



FAQ:
1. Int għandek fabbrika jew kumpanija kummerċjali?
Aħna fabbrika u għandna d-dritt li jesportaw oġġetti.
2. Fejn tinsab il-fabbrika tiegħek?
F ' Shenzhen, Guangdong.
3.Does il-kumpanija tiegħek tagħmel prodotti OEM għalina?
Iva, l-OEM huwa milqugħ.
4.Il-ħin twil huwa l-ħin tal-kunsinna?
Jvarjaw minn 7-15-il jum skont l-istili u l-kwantità tal-prodotti ordnati.
5.Do toffri kampjuni b'xejn jew x'kienu l-ħlasijiet tal-kampjuni?
Il-kampjuni huma disponibbli b'xejn, filwaqt li l-posta tista 'titħallas minnek innifsek. U l-ispiża se titnaqqas fl-ordnijiet.
It-tags Popolari: 1000 g borża assorbenti għall-umdità li tista 'terġa' tintuża għall-karozza, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, irħas

