1000g borża assorbenti ta 'umdità li tista' terġa 'timtela
Speċifikazzjoni tal-Prodeutt:
Il-borża assorbenti ta 'umdità li tista' terġa 'timtela mill-1000 g li tintrema tintuża b'mod wiesa' f'familji, kumpaniji jew f'postijiet oħra b'umdità ogħla.
Il-komponent tas-suppliment tad-dehumidifikazzjoni huwa l-klorur tal-kalċju, li mhux biss jassorbi l-ilma żejjed fl-arja, iżda wkoll jiffranka l-ispiża.
Il-prodott mhux se jaffettwa l-ġisem tal-bniedem jew l-ambjent, in-nies jistgħu jkunu assigurati bl-użu.
| Isem tal-prodott | 1000g borża assorbenti ta 'umdità li tista' terġa 'timtela |
| Piż nett | 350g, 450g, 1000g jew personalizzati |
| Kapaċità iproskopika | 2000ml |
| Materjal mhux maħdum | Granulo tal-klorur tal-kalċju + Granuli tal-fwieħa |
| Daqs | 16cm * 14.2cm, 11cm * 22cm |
| Pakkett | Borża Poly jew personalizzata |
| Applikazzjonijiet | Sider, kabinett, kamra tas-sodda, kċina, maħżen, uffiċċju, vetturi, eċċ |
| MOQ (personalizzati) | 20000 pcs |
| Żmien kemm idum tajjeb | Impoġġi f'kondizzjoni niexfa u normali, iżommu ssiġillati 3 snin |
| Ħlas | TT, L / C, PayPal, assigurazzjoni tal-kummerċ, unjoni tal-Punent |

Applikazzjoni:


Servizz ta 'OEM:

Informazzjoni dwar il-kumpanija:
Shenzhen ChunWang Ħarsien Ambjentali Teknoloġija ko., LTD ġie stabbilit fl-1998 u kien pubbliku fl-2015. Huwa sett ta 'R & D, produzzjoni u kummerċjalizzazzjoni intrapriża avvanzata komprensiva li huwa jiddedika għall-prova umdità, preservazzjoni, purifikazzjoni ta' arja u sanitarji. Chunwang kien għadda ċ-Ċertifikazzjoni QMS ISO9001: 2008, iċ-Ċertifikazzjoni EMS ISO14001: 2004, u l-prodotti jikkonformaw mar-rekwiżiti ROHS u ambjentali oħra.


FAQ:
Q: Il-prodotti tiegħek huma sikuri?
A: Iva, il-prodotti tagħna mhumiex tossiċi , u jintużaw f'kull każ.
Q: Kif dwar il-ħażna?
A: Il-prodotti tagħna huma maħżuna f'kontenituri magħluqa stretti f'post frisk, niexef u nilqgħu 'l bogħod mix-xemx dirett qawwi.
Q: Nista 'nikseb kampjun b'xejn qabel il-ftehim?
A: Iva, Kampjun żgħir għall-approvazzjoni tal-qulity huwa Ħieles ta 'Charge iżda l-ħlas tal-merkanzija huwa meħtieġ.
It-tags Popolari: 1000g li jintremew li jintremew umidità borża assorbenti, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, magħmulin fiċ-Ċina, irħas

