Granuli assorbenti ta 'borża ta' umdità ta '1000 g għall-karozza
Informazzjoni dwar il-prodott:
Il-komponent ewlieni ta 'granuli assorbenti ta' borża ta '1000 g għall-karozza huwa ġel tas-silika, li jista' jassorbi ħafna l-umdità fl-arja. Huwa adattat għat-tipi kollha ta 'karozzi. Speċjalment fi temp imxarrab, id-dehumidifikatur tal-karozza kellu rwol b'saħħtu. Mhux biss huwa sikur għan-nies li jivvjaġġaw, Jipprovdi wkoll ambjent komdu u iġjeniċi.
| Isem tal-prodott | Granuli assorbenti ta 'borża ta' umdità ta '1000 g għall-karozza |
| Materjali | Ġel tas-silika (żid il-fwieħa jew le) |
| Piż nett | 2x500g jew 1 * 1000g personalizzati |
| Daqs tal-borża interna | 28 * 11 * 3cm jew personalizzati |
| Imballaġġ fuq barra | Bag Poly jew kaxxa kulur |
MOQ | Tikketta apposta fuq polybag MOQ 1000pcs Kaxxa tal-kulur personalizzata MOQ 5000 kaxxa |
| Kampjuni ħin | Kampjuni b'xejn li jwasslu ħin fi żmien 5 ijiem |
| Ċertifikati | ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Ħlas | TT, L / C, PayPal, assigurazzjoni tal-kummerċ, unjoni tal-Punent |
| Funzjonijiet | Neħħi l-umdità, telimina rwejjaħ, issolvi n-nebbieta tat-tieqa tal-karozzi |



Proċess ta 'produzzjoni:


Karatteristika:

Prodotti relatati:


Informazzjoni dwar il-kumpanija:
1. Stabbilita fl-1998, CHUNWANG Grupp huwa sett ta 'R & D, produzzjoni u kummerċjalizzazzjoni intrapriża
2.Il-Prodott Serje: assorbenti ta 'umdità tad-dar, deodorizzaturi, tindif tat-tojlits tat-twaletta, dehumidifier tal-karozzi, tindif tat-tnixxif, deodoranti, dessikanti, borża xkumat tal-kontenitur, assorbent ta' ossiġnu, karta li tindika l-umdità, eċċ 3. Skala ta 'Intrapriża: aktar minn 12000 metru kwadru, aktar minn 200 staff
4. Ċertifikati: RoHS, REACH, DMF, ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI eċċ.
5. Klijenti: Sanrio, Aldi, Coach, Vanguard, Sanyo, Samsung, Toshiba, Flextronics, Emerson, DHL, eċċ


FAQ:
1. Int għandek fabbrika jew kumpanija kummerċjali?
Aħna fabbrika u għandna d-dritt li jesportaw oġġetti.
2. Fejn tinsab il-fabbrika tiegħek?
F ' Shenzhen, Guangdong.
3.Does il-kumpanija tiegħek tagħmel prodotti OEM għalina?
Iva, l-OEM huwa milqugħ.
4.Il-ħin twil huwa l-ħin tal-kunsinna?
Jvarjaw minn 7-15-il jum skont l-istili u l-kwantità tal-prodotti ordnati.
5.Do toffri kampjuni b'xejn jew x'kienu l-ħlasijiet tal-kampjuni?
Il-kampjuni huma disponibbli b'xejn, filwaqt li l-posta tista 'titħallas minnek innifsek. U l-ispiża se titnaqqas fl-ordnijiet.
It-tags Popolari: Borża ta 'umdità ta' 1000g assorbenti granuli għall-karozza, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, irħas

