Deskrizzjoni tal-prodott:
100g borża ta 'assorbiment ta' umdità kimika b'pergard, klorur tal-kalċju ta 'kwalità għolja bħala materjal mhux maħdum, adattat għal wardrobe, bookcase, kabinett taż-żraben, kċina, kamra tas-sodda, maħżen u żoni oħra ta' ġewwa. Permezz ta 'l-insib u t-tiskir f'ilma eċċessiv, id-dehumidifier jipproteġi lit-tarbija tiegħek mill-effetti dannużi ta' l-umdità u l-umdità. Mhux se tnixxef l-arja b'mod eċċessiv biex tagħmel ħsara lill-pjanti, għamara jew oġġetti tad-dar u, tnaqqas l-umdità għal livell sikur, issir il-moda u essenzjali tad-dar.
| Isem tal-prodott | 100g borża ta 'assorbiment ta' umdità kimika b'pendent |
| Materja prima | Klorur tal-kalċju u lamtu |
| Piż nett | 100g |
| Volum | 200ml |
| Ippakkjar | Polybag customized, kaxxa tal-kulur personalizzata, tikketta tal-istiker |
| Aroma | Rose, lavener, voilet, lumi jew fwieħa mhux |
| Funzjoni | Huwa jassorbi l-umdità żejda biex jipproteġi l-wardrobe tiegħek, il-closet, il-kabinett mill-umdità |
| Applikazzjoni | Kamra ta 'ġewwa / closet / kabinett / kabinett taż-żraben / bookcase u kull spazju ta' ssiġillar |
| Kampjun | B'xejn |
| MOQ | 20000 pcs |




Applikazzjoni:


Servizz OEM:

Użu tal-metodu:
1: Tista 'tneħħi gwardarobba, kexxun, armar taż-żraben, bookcase, strument, l-umdità ġewwa
2: Imqiegħed ġewwa, li jista 'effettivament jipprevjeni għamara ta' l-injam ta 'grad għoli, elettriku
apparat, tagħmir mekkaniku, prodotti elettroniċi fil-moffa niedja!
3: Tista 'tassorbi l-formaldehyde tal-gass li jagħmel il-ħsara, il-benżin, il-molekuli TVOC
Proċedura tal-prodott:

Prodotti relatati:




Informazzjoni dwar il-kumpanija:
1. Stabbilita fl-1998, CHUNWANG Grupp huwa sett ta 'R & D, produzzjoni u kummerċjalizzazzjoni intrapriża
2.Il-Prodott Serje: assorbenti ta 'umdità tad-dar, deodorizzaturi, tindif tat-tojlits tat-twaletta, dehumidifier tal-karozzi, tindif tat-tnixxif, deodoranti, dessikanti, borża xkumat tal-kontenitur, assorbent ta' ossiġnu, karta li tindika l-umdità, eċċ 3. Skala ta 'Intrapriża: aktar minn 12000 metru kwadru, aktar minn 200 staff
4. Ċertifikati: RoHS, REACH, DMF, ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI eċċ.
5. Klijenti: Sanrio, Aldi, Coach, Vanguard, Sanyo, Samsung, Toshiba, Flextronics, Emerson, DHL, eċċ


It-tags Popolari: 100g borża assorbenti ta 'umdità kimika ma' segmentazzjonijiet, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, irħas

