Deskrizzjoni tal-prodott:
Il-kompożizzjoni tal-borża tal-mili tad-dehumidifikatur tad-dar tad-distributur 350g hija tal-klorur tal-kalċju. Jista 'jintuża f'kontenitur biex ikollu effett li jista' jerġa 'jintuża. Il-borża tal-mili tad-dehumidifier tad-dar tad-distributur 350g ma tikkawża l-ebda ħsara lill-ġisem tal-bniedem. Jista 'jgħin lin-nies biex isolvu l-problema ta' mxarrba qawwija.
| Isem tal-prodott | Borża tal-mili tad-dehumidifier tad-dar tad-distributur 350g |
| Piż nett | 350g, 450g, 1000g disponibbli |
| Kapaċità iproskopika | 2000ml |
| Materjal mhux maħdum | Granulo tal-klorur tal-kalċju + Granuli tal-fwieħa |
| Daqs | 16cm * 14.2cm, 11cm * 22cm |
| Pakkett | Polybag jew kaxxa tal-kulur personalizzata |
| Applikazzjonijiet | Sider, kabinett, kamra tas-sodda, kċina, maħżen, uffiċċju, vetturi, eċċ |
| MOQ (personalizzati) | 20000 pcs |
| Żmien kemm idum tajjeb | Impoġġi f'kondizzjoni niexfa u normali, iżommu ssiġillati 3 snin |
| Ċertifikazzjoni | ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |





Applikazzjoni:


Użu tal-metodu:


Servizz OEM:

Proċedura ta 'ordni:

Nota:
1: Tiekolx, żomm ruħha wieqaf, ma tiġix rolled over.
2: Żomm 'il bogħod mit-tfal.
3: Aħżen 'il bogħod mill-ikel u x-xorb.
Informazzjoni dwar il-kumpanija:
1. Imwaqqfa fl-1998, Chunwang saret kumpanija pubblika minn fabbrika żgħira wara 20 sena ta 'żvilupp b'veloċità għolja. Aħna manifattur professjonali u speċjalizzat fil-produzzjoni ta 'dessikanti industrijali u domestiċi, dehumidifiers, fragraces u prodotti tat-tindif.
2. Għandna workshop immodernizzat u linja ta 'produzzjoni, laboratorju avvanzat, impjant bla trab, maħżen nadif u mmerraq, u kamra tal-kampjun ta' fuq. U aħna għandna ċertifikati ta 'ISO9001 u ISO14001 fl-2015. U għadda l-ispezzjoni tal-fabbrika ta' Watsons u BSCI fl-2014.
3. Kumpanija tagħna għandha rieda qawwija li tkun il-mexxej ta 'prodotti ta' assorbiment u oġġetti ta 'deodorant għall-arja fil-futur qarib.



FAQ:
1.Q: Kemm se ddum?
A : Se ddum 45-60 jum jiddependi fuq l-umdità u l-istaġuni.
2.Q: Kif mgħaġġel se tordna l-ordni tiegħi?
A : Faster minn ħaddieħor fl-industrija! Imbark immedjatament jekk ikollna ħażniet ta 'l-ordni tiegħek, mogħtija fi żmien 7-15-il jum għal ordnijiet apposta wara l-ħlas.
3.Q: X'inhuma s-sigħat ta 'l-operazzjoni tiegħek?
A : 8: 30-18: 00 mit-Tnejn sas-Sibt, aħna dejjem hawn iservu għalik.
4.Q: Inti toffri skont?
A : Iva, skont jiġi offrut jiddependi fuq il-kwantità ta 'l-ordni tiegħek, l-aktar tixtri, aktar tfaddal!
5.Q: Kemm ilma jista 'jiġi assorbit minn CaCl 2 ?
A : Il-klorur tal-kalċju jista 'jassorbi sa 200% tal-piż tiegħu stess.
6.Q: Jista 'jkolli disinn tiegħi jew marka proprja?
A : Iva, nistgħu nipprovdu customisation u servizz OEM.
It-tags Popolari: 350g distributur tad-dar dehumidifier borża tal-mili, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, irħas

