Kaxxa ta 'assorbiment tal-eliminazzjoni tal-umdità 500ml bi fwieħa
Deskrizzjoni tal-prodott:
Il-kaxxa assorbenti tat-tneħħija ta 'l-umdità 500ml bi fwieħa tadotta karta ta' assorbiment ta 'umdità ta' kwalità għolja, li għandha qawwa għolja u effett tajjeb ta 'assorbiment ta' umdità. Uża bla periklu, super evita t-tnixxija. Anki jekk il-kontenitur huwa ddampjat, il-likwidu intern ma jnixxix.
| Isem tal-punt | Kaxxa ta 'assorbiment tal-eliminazzjoni tal-umdità 500ml bi fwieħa |
| Materja prima | Kloru tal-kalċju (żid il-fwieħa, il-faħam tal-kannol jew le) |
| Daqs (cm) | 15.1 * 8.6 * 6.4, 15.1 * 8 * 8.5, 15.1 * 8.10.6, 15.1 * 8 * 13.5 jew personalizzati |
| Piż nett | 100g, 190g, 220g, 280g jew personalizzati |
| Volum | 300ml, 400ml, 500ml, 600ml jew personalizzati |
| Ippakkjar | Tikketta personalizzata, karta tal-karta |
| Ċertifikazzjoni | ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Fwieħa | Lumi, ġiżimin, lavanda, tela, Magnolia, oċean jew fwieħa mhux |
| Funzjoni | Tesaxxi l-umdità żejda biex tevita l-moffa u l-moffa |
| Applikazzjoni | Kamra ta 'ġewwa / closet / kabinett / kabinett taż-żraben / bookcase u kull spazju ta' ssiġillar |


Mod ta 'użu:
1) Iftaħ il-qoxra ta 'fuq: meta l-parti ta' fuq tinfetaħ, it-tarf jista 'jinkixef biss billi tagħfas in-naħa tal-ġenb bil-mod' il fuq.
(2) iddawwal bil-mod il-karta tal-fojl tal-aluminju tal-foka ta 'fuq: karta tal-fojl tal-aluminju tkun barra mit-tarf ta' tarf barrani żgħir, minn dan il-post iġbed u tinfetaħ, faċli biex topera. Drapp tad-dwiefer, bir-reqqa biex ma tinqasamx il-permeabilità bajda tal-karta bajda.
(3) ikopru l-kopertura oriġinali li kienet mikxufa.
Proċedura ta 'produzzjoni:
Servizz OEM:
Prodotti relatati:


Kumpanija tagħna:



FAQ:
1. Int għandek fabbrika jew kumpanija kummerċjali?
Aħna fabbrika u għandna d-dritt li jesportaw oġġetti.
2. Fejn tinsab il-fabbrika tiegħek?
F ' Shenzhen, Guangdong.
3.Does il-kumpanija tiegħek tagħmel prodotti OEM għalina?
Iva, l-OEM huwa milqugħ.
4.Il-ħin twil huwa l-ħin tal-kunsinna?
Jvarjaw minn 7-15-il jum skont l-istili u l-kwantità tal-prodotti ordnati.
5.Do toffri kampjuni b'xejn jew x'kienu l-ħlasijiet tal-kampjuni?
1. Int għandek fabbrika jew kumpanija kummerċjali?
Aħna fabbrika u għandna d-dritt li jesportaw oġġetti.
2. Fejn tinsab il-fabbrika tiegħek?
F ' Shenzhen, Guangdong.
3.Does il-kumpanija tiegħek tagħmel prodotti OEM għalina?
Iva, l-OEM huwa milqugħ.
4.Il-ħin twil huwa l-ħin tal-kunsinna?
Jvarjaw minn 7-15-il jum skont l-istili u l-kwantità tal-prodotti ordnati.
5.Do toffri kampjuni b'xejn jew x'kienu l-ħlasijiet tal-kampjuni?
Il-kampjuni huma disponibbli b'xejn, filwaqt li l-posta tista 'titħallas minnek innifsek. U l-ispiża se titnaqqas fl-ordnijiet.
It-tags Popolari: 500ml umdità tneħħija tneħħija kaxxa bil-fwieħa, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, irħas

