500ml magħmul f'borża assorbenti ta 'l-umdità tal-kina bi fwieħa
Informazzjoni dwar il-prodott:
500ml magħmul f'borża assorbenti tal-umdità tal-kina bi fwieħa huwa faċli biex tużah u ssalva l-ispazju, Speċjalizzat għall-kamra tas-sodda, tojlit u kċina biex jipprevjenu l-umdità u l-ħsara mill-moffa lill-oġġetti. Jista 'jassorbi malajr l-umdità żejda f'ambjenti umdi, u joħloq ambjent komdu u niexef. Il-materjal ewlieni tal-assorbatur tal-umdità huwa l-klorur tal-kalċju. Huwa adattat għal ambjenti tad-dar differenti b'volumi żgħar
| Isem tal-punt | 500ml magħmul f'borża assorbenti ta 'l-umdità tal-kina bi fwieħa |
| Materja prima | Kloru tal-kalċju (żid il-fwieħa, il-faħam tal-kannol jew le) |
| Piż nett | 248g, 400g jew personalizzati |
| Volum | 500ml, 1000ml jew personalizzati |
| Ippakkjar | Polybag customised |
| Ċertifikazzjoni | ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Aroma | Rose, lavener, voilet, lumi jew fwieħa mhux |
| Funzjoni | Huwa jassorbi l-umdità żejda biex jipproteġi l-wardrobe tiegħek, il-closet, il-kabinett mill-umdità |
| Applikazzjoni | Kamra ta 'ġewwa / closet / kabinett / kabinett taż-żraben / bookcase u kull spazju ta' ssiġillar |
| Kampjun | B'xejn |



Applikazzjoni:



Proċess ta 'ordni:
Kif tuża:
Deskrizzjoni tal-kumpanija:
1. Imwaqqfa fl-1998, Chunwang saret kumpanija pubblika minn fabbrika żgħira wara 20 sena ta 'żvilupp b'veloċità għolja. Aħna manifattur professjonali u speċjalizzat fil-produzzjoni ta 'dessikanti industrijali u domestiċi, dehumidifiers, fragraces u prodotti tat-tindif.
2. Għandna workshop immodernizzat u linja ta 'produzzjoni, laboratorju avvanzat, impjant bla trab, maħżen nadif u mmerraq, u kamra tal-kampjun ta' fuq. U aħna għandna ċertifikati ta 'ISO9001 u ISO14001 fl-2005. U għadda l-ispezzjoni tal-fabbrika ta' Watsons u BSCI fl-2014.
3. Kumpanija tagħna għandha rieda qawwija li tkun il-mexxej ta 'prodotti ta' assorbiment u oġġetti ta 'deodorant għall-arja fil-futur qarib.


FAQ:
1. Int għandek fabbrika jew kumpanija kummerċjali?
Aħna fabbrika u għandna d-dritt li jesportaw oġġetti.
2. Fejn tinsab il-fabbrika tiegħek?
F ' Shenzhen, Guangdong.
3.Does il-kumpanija tiegħek tagħmel prodotti OEM għalina?
Iva, l-OEM huwa milqugħ.
4.Il-ħin twil huwa l-ħin tal-kunsinna?
Jvarjaw minn 7-15-il jum skont l-istili u l-kwantità tal-prodotti ordnati.
5.Do toffri kampjuni b'xejn jew x'kienu l-ħlasijiet tal-kampjuni?
Il-kampjuni huma disponibbli b'xejn, filwaqt li l-posta tista 'titħallas minnek innifsek. U l-ispiża se titnaqqas fl-ordnijiet.
It-tags Popolari: 500ml magħmul f'borża assorbenti ta 'umdità kina bi fwieħa, Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, magħmulin fiċ-Ċina, irħas

