500ml kaxxa assorbenti ta 'l-umdità OEM għaż-żraben
Informazzjoni dwar il-prodott:
Il-kaxxa assorbenti tal-umdità OEM ta '500ml għal żraben hija prodott ta' klorur tal-kalċju u partiċelli tal-karbonju attivati.
Jintuża biex adsorb molekuli ta 'gass ta' ħsara ta 'formaldehyde, benzene u TVOC.
| Isem tal-prodott | 500ml kaxxa assorbenti ta 'l-umdità OEM għaż-żraben |
| Materja prima | Kloru tal-kalċju (żid il-fwieħa, il-faħam tal-kannol jew le) |
| Daqs (cm) | 15.1 * 8.6 * 6.4, 15.1 * 8 * 8.5, 15.1 * 8.10.6, 15.1 * 8 * 13.5 jew personalizzati |
| Piż nett | 100g, 190g, 220g, 280g jew personalizzati |
| Volum | 300ml, 400ml, 500ml, 600ml jew personalizzati |
| Ippakkjar | Tikketta personalizzata, karta tal-karta |
| Ċertifikazzjoni | ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Fwieħa | Lumi, ġiżimin, lavanda, tela, Magnolia, oċean jew fwieħa mhux |
| Applikazzjoni | Kamra ta 'ġewwa / closet / kabinett / kabinett taż-żraben / bookcase u kull spazju ta' ssiġillar |
| MOQ (personalizzati) | 5000 pcs |



Proċess tal-prodott:

Applikazzjoni:


Servizz ta 'OEM:

Informazzjoni dwar il-kumpanija:
1. Imwaqqfa fl-1998, madwar 20 sena esperjenza rikka fl-deodorant għall-Arja, wieħed mill-manifatturi ewlenin ta 'prodotti ta' assorbiment.
2.Prodott: deodorant għall-arja tal-ġel, qartas artab, deodorant għall-arja ta 'żibeġ tal-Kristall
Assorbatur tal-umdità tad-dar, Diżumidifikatur tal-karozza li tista 'terġa' tintuża, Bag tal-assorbent tal-umdità ta 'Hang, eċċ.
3. B'suċċess saret kumpanija pubblika fl-2015. Bil Walmart, BSCI, rapport tal-verifika tal-GMP


FAQ:
Q: Il-prodotti tiegħek huma sikuri?
A: Iva, il-prodotti tagħna mhumiex tossiċi , u jintużaw f'kull każ.
Q: Kif dwar il-ħażna?
A: Il-prodotti tagħna huma maħżuna f'kontenituri magħluqa stretti f'post frisk, niexef u nilqgħu 'l bogħod mix-xemx dirett qawwi.
Q: Nista 'nikseb kampjun b'xejn qabel il-ftehim?
A: Iva, Kampjun żgħir għall-approvazzjoni tal-qulity huwa Ħieles ta 'Charge iżda l-ħlas tal-merkanzija huwa meħtieġ.
It-tags Popolari: 500ml oem umdità assorbent kaxxa għal żraben, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, irħas

