Deskrizzjoni tal-prodott:
500ml Kaxxa ta 'l-assorbent ta' l-umdità ta 'l-ilma bi 1.5g fwieħa hi popupar fid-dar ta' l-umdità li tista 'tgħin lin-nies ineħħu l-umdità mill-arja. Il-prodott huwa magħmul mill-Klorur tal-Kalċju. Hija tista 'wkoll iżżid ma' xi partikoli aromatiċi biex tassorbi l-moffa u hija adattata għall-kantina, il-kċina u l-kamra tal-banju.
| Isem tal-prodott | 500ml Kaxxa ta 'l-assorbent ta' l-umidità li ma jgħaddix ilma minn 1.5g |
| Materja prima | Kloru tal-kalċju (żid il-fwieħa, il-faħam tal-kannol jew le) |
| Daqs (cm) | 15.1 * 8.6 * 6.4, 15.1 * 8 * 8.5, 15.1 * 8.10.6, 15.1 * 8 * 13.5 disponibbli |
| Piż nett | 100g, 190g, 220g, 280g disponibbli |
| Volum | 300ml, 400ml, 500ml, 600ml disponibbli |
| Ċertifikazzjoni | ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Fwieħa | Lumi, ġiżimin, lavanda, tela, Magnolia, oċean jew fwieħa mhux |
| Funzjoni | Tesaxxa l-umdità żejda biex tevita l-moffa u l-moffa |
| Kampjun | B'xejn |
| MOQ (personalizzati) | 5000 pcs |






Applikazzjoni:


Bl-użu tal-mod:

Servizz OEM:
Nota bl-użu:
1.Dan il-prodott ma jistax jintuża, jekk ma jkunx hemm ikel, jekk jogħġbok mur għand it-tabib minnufih.
2. Il-karta bajda li tieħu nifs minnha fil-bokka tal-kaxxa m'għandhiex tkun miksija meta l-ippakkjar jinfetaħ.
3. M'għandekx tilt meta tuża dan il-prodott.
4. Tneħħix il-kontenitur, waqgħet, u ma tobrox il-quċċata tal-karta bajda li tieħu nifs minnha.
5. Tħallix it-tfal mill-qrib!
Informazzjoni dwar il-kumpanija:
Shenzhen ChunWang Ħarsien Ambjentali Teknoloġija ko., LTD ġie stabbilit fl-1998 u kien pubbliku fl-2015. Huwa sett ta 'R & D, produzzjoni u kummerċjalizzazzjoni intrapriża avvanzata komprensiva li huwa jiddedika għall-prova umdità, preservazzjoni, purifikazzjoni ta' arja u sanitarji. Chunwang kien għadda ċ-Ċertifikazzjoni tal-QMS ISO9001: 2015, iċ-Ċertifikazzjoni tal-EMS ISO14001: 2015, u l-prodotti jikkonformaw mar-rekwiżiti ROHS u ambjentali oħra.



It-tags Popolari: 500ml waterproof umdità assorbent kaxxa bi 1.5g fwieħa, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, irħas

