Deskrizzjoni tal-prodott:
Il-komponent prinċipali tal-borża tal-likwidu li jnixxef bl-Umdità bi fwieħa naturali huwa l-klorur tal-kalċju, u l-pakkett huwa Tyvek jew drapp mhux minsuġ.
Jista 'jkun effettivament dehumidifikazzjoni u prova ta' umdità, u żomm ħwejjeġ niexfa. Il-prodott jintuża bħala pakkett supplimentari.
Jista 'jintuża f'kaxxa ta' ġbir jew dehumidifier.
| Isem tal-prodott | Borża ta 'dessikant bi ndewwa bil-umdità bi fwieħa naturali |
| Piż nett | 350g, 450g, 1000g |
| Kapaċità iproskopika | 2000ml |
| Materjal mhux maħdum | Granulo tal-klorur tal-kalċju (żid il-fwieħa, il-faħam tal-kannol jew le) |
| Daqs | 16cm * 14.2cm, 11cm * 22cm |
| Pakkett | Polybag jew kaxxa tal-kulur personalizzata |
| Applikazzjonijiet | Sider, kabinett, kamra tas-sodda, kċina, maħżen, uffiċċju, vetturi, eċċ |
| MOQ (personalizzati) | 20000 pcs |
| Żmien kemm idum tajjeb | Impoġġi f'kondizzjoni niexfa u normali, iżommu ssiġillati 3 snin |
| Ċertifikazzjoni | ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |





Applikazzjoni:


Użu tal-metodu:


Proċedura ta 'ordni:

Informazzjoni dwar il-kumpanija:
1. Imwaqqfa fl-1998, il-grupp CHUNWAN huwa sett ta 'R & D, intrapriża ta' produzzjoni u kummerċjalizzazzjoni
2. Serje tal-Prodott: assorbenti tad-dar għall-umdità, deodoranti għal friġġ, tindif tat-twaletta tat-twaletta, dehumidifier tal-karozzi, magni tal-ħasil aktar nodfa, tindif tat-tindif, deodoranti għall-arja tal-karozzi, dessikanti, borża xkumat għal kontenitur, assorbent ta 'ossiġnu, eċċ
3. Skala tal-Intrapriża: aktar minn 15,000 metru kwadru, aktar minn 300 istaff
4. Klijenti: Sanrio, Aldi, Coach, Vanguard, Sanyo, Samsung, Toshiba, Flextronics, Emerson, DHL
5. Chun-Wang saret kumpanija pubblika fl-2015 u hija l-unika waħda f'dan il-qasam



It-tags Popolari: borża ta 'dessikant bi prova ta' umdità bi fwieħa naturali, miċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, magħmulin fiċ-Ċina, irħas

