Borża ta 'assorbiment ta' umdità ta 'l-umdità ta' 500ml b'kampjun ħieles
Deskrizzjoni tal-prodott:
Borża ta 'assorbiment ta' l-umdità ta 'l-umdità ta' 500ml b'kampjun ħieles huwa magħmul minn klorur tal-kalċju u ma fihx sustanzi kimiċi igroskopiċi oħra. Mhux biss huwa konvenjenti għall-ippakkjar, iżda huwa konvenjenti wkoll biex titneħħa. Huwa adattat għall-familji, uffiċċji, lukandi, kantina, eċċ.
| Isem tal-punt | Borża ta 'assorbiment ta' umdità ta 'l-umdità ta' 500ml b'kampjun ħieles |
| Materja prima | Kloru tal-kalċju (żid il-fwieħa, il-faħam tal-kannol jew le) |
| Piż nett | 248g, 400g jew personalizzati |
| Volum | 500ml, 1000ml jew personalizzati |
| Ippakkjar | Polybag customised |
| Ċertifikazzjoni | ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI, MSDS, RoHS, DMF |
| Aroma | Rose, lavener, voilet, lumi jew fwieħa mhux |
| Funzjoni | Huwa jassorbi l-umdità żejda biex jipproteġi l-wardrobe tiegħek, il-closet, il-kabinett mill-umdità |
| Applikazzjoni | Kamra ta 'ġewwa / closet / kabinett / kabinett taż-żraben / bookcase u kull spazju ta' ssiġillar |
| MOQ | 20000 pcs |



Applikazzjoni:


Metodu ta 'użu:
Oħroġ il-prodott mill-borża ta 'barra u poġġih fil-closet, bookcase u spazju magħluq ieħor li jeħtieġ id-dehumidifikazzjoni.
Id-distanza bejn il-borża u l-oġġett hija mill-inqas 5-10cm, sabiex il-borża igroskopika tista 'tkun kompletament esposta għall-arja.
F'kull spazju indipendenti tal-kabinett tal-ħwejjeġ ġenerali, jinħalqu 1-2 basktijiet ta 'boroż ta' l-azjenda ta 'assorbiment ta' l-assorbiment ta 'umdità effettiva ħafna (spazju ta' arja għolja). Meta l-partiċelli bojod jinħallu kompletament, ibdel il-prodotti l-ġodda.
Informazzjoni dwar il-kumpanija:
1. Imwaqqfa fl-1998, il-grupp CHUNWAN huwa sett ta 'R & D, intrapriża ta' produzzjoni u kummerċjalizzazzjoni
2. Serje tal-Prodott: assorbenti tad-dar għall-umdità, deodoranti għal friġġ, tindif tat-twaletta tat-twaletta, dehumidifier tal-karozzi, magni tal-ħasil aktar nodfa, tindif tat-tindif, deodoranti għall-arja tal-karozzi, dessikanti, borża xkumat għal kontenitur, assorbent ta 'ossiġnu, eċċ
3. Skala tal-Intrapriża: aktar minn 15,000 metru kwadru, aktar minn 300 istaff
4. Klijenti: Sanrio, Aldi, Coach, Vanguard, Sanyo, Samsung, Toshiba, Flextronics, Emerson, DHL
5. Chun-Wang saret kumpanija pubblika fl-2015 u hija l-unika waħda f'dan il-qasam


FAQ:
Q1: X'inhuma l-ingredjenti prinċipali tal-kaxxa li tassorbi l-umdità tiegħek?
A1: Hemm prinċipalment Klorur tal-Kalċju (granuli jew laqx) u żibeġ aromatiċi.
Q2: Kemm tista 'tagħżel it-tipi ta' riħa?
A2: Aħna nipprovdu Lemon, ġiżimin, lavanda, rose, Magnolia, oċean, nistgħu wkoll tippersonalizza għalik jekk għandek bżonn scents oħra.
Q3: Kemm iddum l-aħħar l-assorbitur ta 'l-umdità?
A3: Tista 'tintuża għal 1-3 xhur tiddependi fuq l-umdità u l-istaġuni ta' l-arja.
Q4: Jista 'jkolli logo / marka tiegħi stess?
A4: Iva, jippersonalizzaw jilqa 'hawnhekk.
Q5: Jista 'jkolli kampjun biex nipprova?
A5: Iva, huma disponibbli kampjuni b'xejn.
Q6: Liema grad ta 'purità għandu għad-dehumidifikatur?
A6: Kompożizzjoni: klorur tal-kalċju> 75%
It-tags Popolari: 500ml borża ta 'assorbiment ta' l-umdità tal-maħżen b'kampjun liberu, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, irħas

