Borża ta 'l-umdità umdità li tiffavorixxi l-ambjent għal 3 snin ta' garanzija
Deskrizzjoni
Il-komponent ewlieni tal-borża tal-umdità tal-umdità favur l-ambjent għal 3 snin ta 'garanzija għandu rata għolja ta' assorbiment tal-umdità tal-klorur tal-kalċju. Fil-borża delikata u sempliċi kontra l-umdità, huwa effettiv li niedja, tevita moffa u telimina l-batterja. Sikuri biżżejjed, prattiċi, u moda. Huwa prodott neċessarju ta 'wardrobe, bookcase u dar oħra.
| Isem tal-punt | Borża ta 'l-umdità umdità li tiffavorixxi l-ambjent għal 3 snin ta' garanzija |
| Materjal | Kloru tal-kalċju (żid il-fwieħa, il-faħam tal-kannol jew le) |
| Volum | 500ml, 1000ml |
| Daqs | 295mm * 160mm |
| Piż | 248 g, 400 g |
| Ippakkjar | Polybag customised |
| Aroma | Rose, lavener, voilet, lumi jew fwieħa mhux |
| Ħlas | TT, L / C, Paypal, Assigurazzjoni tal-Kummerċ, unjoni tal-Punent |
| Ċertifikazzjoni | ISO9001: 2008, ISO14001: 2004, BSCI, MSDS, RoHS, |
| Kampjun | Disponibbli |



Metodu ta 'użu
1. Itlaq il-borża tul il-vojt tal-borża u neħħi l-borża igroskopika. Il-borża igroskopika se tibda tassorbi l-umdità awtomatikament.
2. Żid il-borża assorbenti u poġġih fl-ispazju meħtieġ. Mill-inqas 5-10 ċentimetri 'l bogħod bejn il-ħwejjeġ u basktijiet assorbenti oħra, tagħmel il-borża ta' assorbiment ta 'umdità f'kuntatt sħiħ ma' l-arja. Il-parti t'isfel tal-borża ta 'l-assorbiment ta' l-umdità hija kontenitur ta 'l-ilma, li huwa użat biex jiġbor l-umdità assorbita mill-parti ta' fuq ta 'l-aġent igroskopiku.
3. Meta l-ilma jilħaq it-tarf ta 'sostituzzjoni jew l-aġent igroskopiku tal-kristall abjad jiġi kompletament maħlul, il-borża tinżamm wieqfa u titqiegħed fil-bokkaport.

Is-servizz tagħna
Applikazzjoni
Informazzjoni dwar il-kumpanija
1. Imwaqqfa fl-1998, il-grupp CHUNWAN huwa sett ta 'R & D, intrapriża ta' produzzjoni u kummerċjalizzazzjoni
2. Serje tal-Prodott: assorbaturi ta 'umdità tad-dar, deodoranti għal friġġ, tindif tat-twaletta tat-twaletta, dehumidifikatur tal-karozzi
, magna tal-ħasil aktar nadifa, tindif tat-tindif, deodoranti għall-arja tal-karozzi, dessikanti, kontenitur boroż xott, assorbent ta 'l-ossiġnu, eċċ
3. Skala tal-Intrapriża: aktar minn 15,000 metru kwadru, aktar minn 300 istaff
4. Klijenti: Sanrio, Aldi, Coach, Vanguard, Sanyo, Samsung, Toshiba, Flextronics, Emerson, DHL
5. Chun-Wang saret kumpanija pubblika fl-2015 u hija l-unika waħda f'dan il-qasam


FAQ
1. Q: Nista 'nikseb ir-risposta fil-pront tiegħek jekk nibgħatkom inkjesta dwar il-prodott li jien interessat fiha?
A: Iva, aħna lesti hawn biex inti sservi u jagħtik risposta mgħaġġla f'24 siegħa.
2. Q: Nista 'jkolli l-ewwel kampjuni qabel ma nieħu d-deċiżjoni finali?
A: Iva, nistgħu noffrulek kampjuni b'xejn u nilqgħu l-ordni ta 'prova tiegħek.
3. Q: Meta nista 'jkolli l-kampjun? Kif dwar l-ordni tal-massa?
A: Normalment il-kunsinna tal-kampjun hija 3-5 ġranet tax-xogħol, u 5-20 ġurnata għall-ordni tal-massa.
4. Q: Tista 'taċċetta li tipprintja l-logo jew il-marka tagħna stess fuq il-prodotti tiegħek?
A: Iva, l-istil personalizzati jintlaqa 'hawn.
5. Q: Nista 'nkun id-distributur esklussiv tiegħek fis-suq lokali jew fil-pajjiż tiegħi?
A: Iva, tħossok liberu li tikkuntattjana għal aktar dettalji dwar dan jekk tkun interessat f'din il-kwistjoni
It-tags Popolari: borża tal-umdità umdità favur l-ambjent għal 3 snin ta 'garanzija, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, irħas

